Dlaczego Dziewczyny Odrzucają “Miłych” Facetów?

by Romek on July 28, 2012

facet który nie wie jak się zachować z wokół kobietJeśli jesteś miłym facetem, który nie potrafi podrywać gorących kobiet, lub masz koleżanki, które mówią: „On jest wspaniały. Niestety może być dla mnie tylko przyjacielem”, to musisz koniecznie przeczytać ten ważny artykuł.

Ja naprawdę nie żartuje, ani trochę. Powiem Ci jaki jest największy błąd, który możesz popełnić w kontaktach z kobietami (Ja sam popełniłem go kilka razy). Najgorzej jest być mięczakiem, który występuje w dwóch odmianach:

1)  Jeden postępuje jak mięczak od początku.

2) Drugi zmienia się w mięczaka w trakcie trwania związku.

Mam wrażenie, że większość facetów zachowuje się jak mięczaki nawet na pierwszej randce. Czasami zdarza się, że zamieniają się w mięczaków u boku kobiety na której bardzo im zależy i która bardzo im się podoba.

Wiem, że to brzmi trochę dziwnie.

Jakim sposobem mięczak może przyciągnąć do siebie kobietę?

Zaraz Ci o tym wszystkim opowiem:

Przyjrzyj się kilku ważnym rzeczom, o których należy pamiętać podczas podrywania kobiet:

1)  ATRAKCJA – nigdy nie pojawia się z nikąd. Nigdy nie czujemy przyciągania do kogoś od tak, bez powodu. Trzeba zadbać o to samemu, żeby ktoś się nami zauroczył i nie mógł bez nas żyć.

4 Darmowe Raporty O Wartości 39 Zł
Pobierz Raporty Zanim Znikną!
We hate spam just as much as you

2) ATRAKCJA nigdy nie ma w sobie sensu. Kiedy myślisz o przyciąganiu masz na myśli taki cechy, jak uprzejmość, bycie dla kogoś miłym i spełnianie wszystkich życzeń ukochanej osoby, prawda? Zastanów się… atrakcja nigdy nie działa w taki sposób. To co nas przyciąga nie działa zgodnie z prawami logiki. Wszyscy wiemy, że zdarzają się związki pięknych kobiet z bardzo wrednymi facetami, albo taki w których całkowicie dominuje kobieta. One nie są normalnie, ale istnieją właśnie przez atrakcję. Żeby móc przyciągnąć do siebie dziewczynę, która Ci się podoba musisz nauczyć się jak wzbudzać atrakcję. Musisz zrozumieć jakimi prawami ona się kieruje.

3) Status społeczny jest bardzo ważny jeśli chodzi o przyciąganie. Kobiety prawie nigdy nie zainteresują się kimś, kto ma niższy status społeczny od nich. To właśnie dlatego czasami mężczyźni uważają, że nie mogą poderwać jakieś kobiety tylko dlatego, że za mało zarabiają.

4) ATRAKCYJNE kobiety mają wiele możliwości wyboru. Większość z nas nie chciałaby mieć takiego życia jak atrakcyjna kobieta. One mają cały czas do czynienia z ludźmi, którzy ciągle się nimi nadmiernie interesują. Dla takiej kobiety najmniejszy uśmiech kogoś obcego jest obciążeniem. Ona spotyka się z czymś takim co najmniej kilka razy dziennie. To właśnie dlatego atrakcyjna kobieta nie może poświęcić swojego czasu każdej osobie, która chce z nią porozmawiać. Zwyczajnie zabrakłoby jej czasu.

5) Mężczyźni są czasami zbyt banalni. Dla takiej kobiety większość mężczyzn jest po prostu przewidywalna. Ona codziennie spotyka się z tym samym i nic nie jest w stanie ją zaskoczyć. Ona codziennie słyszy pytanie czy ma chłopaka, albo komentarz że jej chłopak jest szczęściarze. Natomiast kilka razy dziennie słyszy, że jest piękna, cudowna. Po jakimś czasie dla atrakcyjnej kobiety zaczyna to być nudne. Ona ma to codziennie 365 dni w roku! Jeśli nie będziesz oryginalny i nie wyróżnisz się z tłumu, to taka kobieta nigdy nie zwróci na Ciebie uwagę.

6) Atrakcyjna kobieta zawsze wyczuje, który facet jest mięczakiem! Istnieje kilka sygnałów, które pozwalają jej to nieomylnie stwierdzić „Hej! Jestem po prostu kolejnym mięczakiem, więc wcale nie musisz zwracać na mnie uwagę” … I właśnie w tym momencie, kobiety zaczynają uciekać. W ich głowie brzmi tylko jedno: Uwaga mięczak!! Uciekaj !!. Ona już po kilku pierwszych słowach jest w stanie stwierdzić, czy macie ze sobą o czym rozmawiać czy nie. To właśnie dlatego takie ważne jest, żeby wiedzieć, jak wzbudzać w kobietach atrakcję.

Wobec tego dlaczego bycie mięczakiem jest aż tak poważnym problemem?

Dlaczego to jest aż tak bardzo ważne, skoro są można się nauczyć przyciągania kobiet?

Zajęło mi kilka lat ciężkiej pracy zanim zrozumiałem na czym to wszystko polega(szczegółowy opis tego wszystkiego znajdziesz w pełnej wersji mojej książki).

Tak podsumowując warto zwrócić uwagę na te rzeczy:

Kobiety już są tak zaprogramowane, że wiedzą do kogo mogą czuć atrakcję a do kogo nie. To wynika z genetyki i kultury. Kobiety uwielbiają mężczyzn, którzy od samego początku biorą sprawy w soje ręce.

Ja osobiście wierzę, że to najczęściej jest uzależnione od genetyki. Inaczej mówiąc kobiety po prostu rodzą się z tym.

Atrakcja Jest Podobna Do Innych Rzeczy W Których Nie Ma Nic Pewnego I Można Postępować Intuicyjnie

Jeśli chcesz sie z kimś zaprzyjaźnić, to wystarczy, że będziesz dla niego miły i uprzejmy.

Niestety taki sposób myślenia zupełnie nie sprawdza się podczas przyciągania (a niestety tak myśli większość mężczyzn), wydaje im się, że jak zrobią pewne rzeczy, to kobieta oszaleje na ich punkcie, ale niestety tak się nie dzieje.

Atrakcja bardzo często jest sprzeczna z intuicją (nie wystarczy, że powiesz kobiecie, jak bardzo ją kochasz) … Musisz postępować w konkretny sposób. Atrakcja jest zupełnie inna niż się na pierwszy rzut oka wydaje. Wobec tego po co się męczyć i robić rzeczy, które i tak nie przynoszą żadnego efektu. Musisz jak najszybciej poznać prawa jakimi rządzi się atrakcja.

Czy powiedziałeś kiedykolwiek kobiecie komplement tylko po to, żeby za chwilę odejść i nie zobaczyć się z nią już nigdy więcej?

Albo dawałeś jakiejś kobiecie prezenty tylko po to, żeby zostać jej przyjacielem i napawać się jej towarzystwem a nie bliskością?

A widziałeś kiedyś takie związki w który kobieta była bardzo atrakcyjna a mężczyzna był typowym dupkiem i na każdym kroku ją obrażał i ubliżał jej?

Ja też widziałem.

Mówię Ci o tym wszystkim tylko po to, żebyś sobie uświadomił, że atrakcja nie jest taka oczywista.

Jeśli miałbym określić jeden wielki błąd jaki zawsze popełniają faceci i nikt się przed nim nie jest w stanie uchronić, to jest to …

Bycie mięczakiem i stawanie się nim w trakcie trwania związku.

W większości przypadków mięczak kojarzy się z tym, co romantyczne. Żadna kobieta nie jest w stanie związać się z mięczakiem (sam mięczak zazwyczaj nie ma dla siebie szacunku, i jest w stanie dla kobiety zapomnieć o wszystkich swoich potrzebach). Jeśli kobieta zwiąże się z mięczakiem, to najczęściej zostawi go po kilku dniach (co powoduje, że mięczak traci jakiekolwiek poczucie własnej wartości) itd. ..

Nie musisz błądzić, wystarczy, że zapamiętasz, że mięczak nie przyciągnie do siebie żadnej kobiety.

Mięczak jest nudny i potrzebujący. Kobiety czują się przy nich ograniczone i mało atrakcyjne, nawet jeśli znają swoją wartość.

Jedyne co mięczak reprezentuje sobą, to tekst „proszę Cię nie podchodź do mnie”.

Teraz pewnie myślisz sobie, i co z tego, że jestem mięczakiem. Nie potrzebuje atrakcyjnych kobiet, wystarczy, że jestem kimś sam dla siebie i to mi starczy.

Mogę zidentyfikować.

Uwierz mi, że tak nie jest, wiem o tym, bo spędziłem wiele lat swojego życia nad badaniem właśnie tych spraw.

Ale pocieszę Cię i powiem Ci, że wcale nie musisz być niegrzecznym chłopcem, żeby przyciągać do siebie kobiety …

Musisz tylko:

1)  Przestać zachowywać się jak mięczak.

2) Dowiedzieć się jak działa atrakcja.

3) Zmienić sposób myślenia o relacjach damsko-męskich. .

4) Dowiedzieć się jak należy się zachowywać w danej sytuacji, aby spotykać odpowiednie kobiety i pokazywać im jak bardzo jesteś godny ich uwagi.

5) Nigdy nie pozwalaj sobie na zachowanie mięczaka, ani na początku związku ani w trakcie jego trwania.

To wcale nie wydaje się być takie trudne, prawda?

Dobre …

Zacznijmy od najprostszych rzeczy

Pokaże Ci Twój plan na najbliższy tydzień.

Oto one:

1)  Przestań być miłym dla atrakcyjnych kobiet. Nie mów im komplementów, nie dawaj im drogich prezentów, nie zapraszaj na kolacje i nie traktuj ich lepiej tylko dlatego, że są ładne i atrakcyjne. UWAGA: Nie mam na myśli, że masz być dla kobiet nieuprzejmy. Mówię tylko, żebyś przestał się przymilać do kobiet.

2) Nie podawaj się każdej kobiecie na srebrnej tacy. Innymi słowy każ kobietą zabiegać o siebie. Nie informuj dziewczyny co masz zamiar zrobić i zrób wszystko, żeby cały Twój świat nie kręcił się dookoła niej.

3) Każdego dnia sprzeciwiaj się swojej dziewczynie. Ale nie rób tego w obraźliwy sposób. Po prostu nie zgódź się na coś. (Ale nie mów tego tak, jakbyś był obrażony, tylko tak żartobliwie i zalotnie).

4) Postaraj się, żeby atrakcyjne kobiety czuły się w twoim towarzystwie komfortowo … nie bądź potrzebujący i nie pokazuj kobiecie, jak bardzo Ci na niej zależy

5) Jeśli masz moją książkę, to uważnie przeczytaj 7 rozdział.

… Jeśli nie masz kopii mojej książki, to musisz ją jak najszybciej pobrać. To najbardziej szczegółowe opracowanie o podrywaniu kobiet jakie gdziekolwiek możesz znaleźć. Znajdziesz tak wiele wspaniałych pomysłów na pierwszą randkę z dziewczyną, albo różne ciekawe propozycje tematów do rozmowy …

Wartościowe są również bonusy dołączone do książki. Poznasz wszystkie tajemnice kobiet i nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych. Przejdź dalej aby dowiedzieć się więcej: Kliknij TUTAJ

książka opodrywaniu


Fatal error: Cannot assign by reference to overloaded object in /home/jakpoder/public_html/wp-content/themes/thesis_184/lib/classes/comments.php on line 183