Jak Zaimponować Dziewczynie, Kiedy Nie Jesteś Ani Bogaty Ani Sławny

by Romek on May 16, 2012

facet próbuje zaimponować kobiecieNie zastanawiałeś się nigdy dlaczego większość kobiet kocha takich aktorów jak Brad Pitt czy Johnny Depp? Nie? No przecież to jest oczywiste. Oni są po prostu znani, bogaci i seksowni. Wobec tego, czy facet, który nie jest bogaty ani sławny może mieć powodzenie u kobiet? Czy te wyżej wymienione cechy są potrzebne żeby zaimponować dziewczynie?

Przygotuj się bo mam zamiar zdradzić Ci największą tajemnicę uwodzenia kobiet jaką kiedykolwiek widziałeś.

Zanim przejdziemy do sedna, sprawdźmy, co wychodzi z naszej obserwacji. Faktem jest, że bogaci faceci zawsze imponują dziewczyną swoimi bogactwami i majątkiem – chcą przez to wypaść jak najlepiej i tym samym wpisać się w krąg znajomych dziewczyny.

Dobrze wiesz, że sława i pieniądze są to rzeczy bardzo ulotne. Dlatego kobiety bardziej się interesują cechami charakteru, bo one są stałe i raczej nie zmienne.
A na pewno mniej niż bogactwo, hårtransplantation i sława. Więc zamiast uganiać się bezsensownie za majątkiem zainwestuj w swoją osobowość i na niej się skup. To ona jest tym, co może Ci pomóc w uwodzeniu i podrywaniu kobiet. Gwarantuje Ci, że tak właśnie jest.

Atrakcja Działa Zupełnie Inaczej U Kobiet I U Mężczyzn

I to jest najważniejsza rzecz o której powinieneś pamiętać Facetów pociąga to, co jest fizyczne a kobiety wszystko to co związane z emocjami. Mówiąc ściślej nas pociąga piękny wygląd a kobietę wrażenia emocjonalne. Piszę Ci o tym po to, żebyś skupił się na swoim charakterze, ale nie mam na myśli, że możesz chodzić brudny i w podartych spodniach. Zdaję sobie sprawę z tego, że każda kobieta wymaga od faceta innych rzeczy i co innego ją pociąga.

Bogacze są dla kobiet atrakcyjni, ale tylko przez chwilę. Cenniejszy jest ten facet, który jest zdecydowany, wiarygodny i silny. Najważniejsze jest, żeby mieć jakiś cel w życiu i do niego dążyć.

A Ty?

Masz w swoim życiu coś, co Cię pasjonuje?

Każdy ma, wiesz. Tylko musisz to w sobie odkryć! Podejdź do tego z entuzjazmem. Każda kobieta zainteresuje się facetem, który opowiadając o swojej pasji ma błysk w oku i to coś. Nie masz jej pouczać w danej dziedzinie, wystarczy, że opowiesz z zainteresowaniem o swojej pasji.

4 Darmowe Raporty O Wartości 39 Zł
Pobierz Raporty Zanim Znikną!
We hate spam just as much as you

Znajdź W Sobie Coś, Co Może Zaimponować Kobiecie

Są szanse, że udało Ci się już w życiu kilka rzeczy osiągnąć. Poszukaj w sobie i spisz, co udało Ci się w życiu osiągnąć (np. wysokie wyniki w jakieś bardzo trudnej grze).

Czujesz, że znalazłeś już coś takiego? Jeśli nie, to nie bądź na siebie zły! Na pewno znajdziesz coś takiego.

Teraz podczas rozmowy z dziewczyną możesz to wykorzystać i opowiedzieć jej o tym. Nie mów o sobie wszystkiego, ujawniaj tajemnice o sobie po kawałku. “np. przez jakiś czas prowadziłem zakład fotograficzny w centrum.” Nigdy o tym nie mówiłeś. Masz więcej takich tajemnic w zanadrzu??” Uwierz mi, jeśli będziesz dawkował informacje o sobie, to kobieta cały czas będzie sie Tobą interesowała.

Pozostaw Po Sobie Dobre Wrażenie

Musisz uważać, jeśli chcesz grać z kobietą w ujawnianie tajemnic stopniowo. Nie możesz powiedzieć o sobie wszystkiego przez pierwsze 15 minut spotkania. Uwierz mi, to nie działa. Widziałem kiedyś dwóch facetów. Jeden chciał powiedzieć od razu wszystkie informacje o sobie i swoim życiu. Drugi dawkował swoją wiedzę, bo wiedział czego chce. Mówił wszystko powoli i stopniowo i uzyskał największą uwagę i zainteresowanie słuchaczy. Tamtemu udało się poderwać dwie dziewczyny a ten pierwszy odszedł z niczym.

Musisz umieć też słuchać kobiety. Wyłącz swój umysł na chwilę (np. skup się na swoim oddechu i reakcjach ciała): nie słuchaj przez chwilę, co mówi Twój mózg. Jeśli ona opowiada Ci o swoim hobby, to zadaj jej pytanie dlaczego to robi i co jej się w tym tak bardzo podoba? Podziel się z nią swoim hobby i zaproponuj, że możecie je razem uprawiać. To może was połączyć i zbudować między wami pozytywne uczucia. Powiedzmy, że dziewczyna lubi spływy kajakowe: Chodzi jej o przypływ adrenaliny i o spotkania z najbliższymi znajomymi.

A może ona lubi czytać książki? Może właśnie odpoczywa, kiedy usiądzie na kanapie i poczyta ciekawą książkę z kieliszkiem w ręku.

To tylko niektóre pomysły, które mogą Ci pomóc zaimponować kobiecie. Jeśli chcesz poznać więcej technik i metod podrywania i uwodzenia kobiet to musisz przeczytać moją książkę “Jak poderwać dziewczynę”. Ostatecznie najważniejsze jest żebyś zrozumiał, ze pieniądze nie pomagają w podrywaniu. Bardziej pożądany jest Twój charakter i osobowość, to w tym może zakochać się dziewczyna.

Wszystko co robisz musi być autentyczne. Szczerość i otwartość to cechy, które urzekną każdą dziewczynę. Gwarantuję Ci wypróbuj to. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej to kliknij w poniższy link:

podrywaj


Fatal error: Cannot assign by reference to overloaded object in /home/jakpoder/public_html/wp-content/themes/thesis_184/lib/classes/comments.php on line 183