Jak Oraz O Czym Rozmawiać Z Dziewczyną?

by Romek on July 5, 2012

o czym gadać z kobietamiWiększość facetów ma problem z tym, że nie wiedzą jak rozmawiać z dziewczynami. Stale dostaję pytania w stylu:

Idę na randkę z dziewczyną ale nie wiem jak powinienem z nią rozmawiać, żeby była mną zainteresowana? Jaki jest najlepszy temat do rozmowy? Jak zagadać aby ją zainteresować? Co zrobić żeby na randce nie zapadła taka głupia i niezręczna cisza?

Pamiętam jak jeszcze kilka lat temu, kiedy byłem z dziewczyną na naszej pierwszej randce, nie wiedziałem jak się zachować, o czym rozmawiać i jak ją zainteresować . Siedzieliśmy w jakimś barze, na przeciwko siebie i wpatrywaliśmy się w ludzi dookoła nas, bo nie wiedzieliśmy, o czym ze sobą rozmawiać. Było mi strasznie głupio i chciałem wyjść z stamtąd jak najszybciej, oczywiście ze wstydu.

Wiedziałem, że to jest moja wina. Wiedziałem, że chciała, żeby nasze spotkanie jak najszybciej się skończyło, ale głupio jej było to powiedzieć. Siedzieliśmy tam ponad godzinę nic do siebie nie mówiąc. Wyobrażam sobie co ta dziewczyna musiała o mnie myśleć.

Przez pół godziny wymyślałem różne głupie pytania, żeby podtrzymać rozmowę. No ale następne pół godziny przesiedzieliśmy i przemilczeliśmy.

Nasza rozmowa wyglądała mniej więcej tak:

Ja: Powiedz coś ciekawego.
Ona: Nic nie przychodzi mi do głowy. Może ty coś powiesz.
Ja: Mi też nic nie przychodzi

Nie żartuję, to naprawdę tak wyglądało.

Parę minut mówiliśmy do siebie w ten sposób, później rozglądaliśmy się po sali, bo nie wiedzieliśmy co mamy robić, a później ona powiedziała, że musi już iść i, że bardzo się jej spieszy.

Rozmowa Na Pierwszej Randce, Co Mówić?

Pamiętaj, że pierwsza randka nie jest wywiadem.

4 Darmowe Raporty O Wartości 39 Zł
Pobierz Raporty Zanim Znikną!
We hate spam just as much as you

Musisz to zapamiętać. Spotkanie z dziewczyną, szczególnie wasze pierwsze spotkanie, nie jest momentem, w którym musisz ją zapytać o jak największą ilość rzeczy.

Poza krępującą i wkurzającą ciszą nie ma nic gorszego, jak facet, który nie wie co ma powiedzieć i ciągle zadaje jakieś głupie pytania.

Parę dni temu byłem z kolegami w barze. Niedaleko nas była para, która właśnie umówiła się na pierwsze spotkanie.

Facet zadawał jej różne dziwaczne pytania, przez cały czas. Wyglądało to mniej więcej tak:

Czy masz brata, albo siostrę?
Jaką szkołę skończyłaś?
Do jakich klubów lubisz chodzić, kiedy chcesz się zabawić z koleżankami?
Jakiej lubisz słuchać muzyki najbardziej?

Kilka lat temu ja robiłem dokładnie to samo i zrobiło mi się go trochę żal. Ten facet nie był nawet świadomy, że dziewczyna nie będzie chciała się z nim już więcej umówić.

Nie ma się co dziwić, dlaczego tak wiele pięknych kobiet jest samych.

Nigdy nie zadawaj nudnych pytań dotyczących rodziny religii, szkoły czy pracy.

A zastanawiałeś się dlaczego większość facetów zadaje takie nudne pytania?

Większość facetów, kiedy idą na pierwszą randkę bardzo denerwują się co mają powiedzieć i boją się, że przez to dziewczyna ich odrzuci.

Dlatego próbują być bardzo mili i rozmowa staje się nudna i nie do zniesienia.

Problem polega na tym, że każdy facet zadaje takie same pytania. I ta dziewczyna po kilku takich randkach ma już po prostu dość.

Nudne rozmowy nigdy nie zainteresują żadnej kobiety.

Musisz nauczyć się rozmawiać bardziej interesująco z kobietami.

Tematy Do Rozmowy, Które Na Pewno Zainteresują Dziewczynę

1. Dziewczyny uwielbiają rozmawiać o związkach i zdradach. Szczególnie o tym drugim. Możesz opowiedzieć dziewczynie np. historię koleżanki, którą facet zdradzał przez cały związek, a ona nic o tym nie wiedziała. Wystarczy, że poruszysz ten temat a rozmowa na pewno nie ucichnie przez najbliższą godzinę.

2. Dziewczyny uwielbiają rozmawiać też o sławnych ludziach i ich życiu. Wystarczy, że w drodze na randkę przejrzysz kilka czasopism a już będziesz wiedział o czym rozmawiać przez najbliższe kilka godzin.

Te tematy sprawią, że dziewczyna na pewno będzie zainteresowana rozmową.

Cokolwiek będziesz robił, to nigdy nie staraj się zaimponować dziewczynie.

Im bardziej będziesz się starał, żeby zaimponować dziewczynie i pokazać się jej z jak najlepszej strony tym mniejsze masz szanse, że będzie się chciała jeszcze kiedykolwiek z Tobą umówić.

Dziewczyny nienawidzą facetów, którzy próbują im się podlizać za wszelką cenę i to jeszcze na pierwszym spotkaniu.

Może się zdarzyć, że kobieta sama poruszy jakiś nudny temat np. o pracy. Jeśli tak się stanie to dobrze. Możesz jej teraz pokazać, ze różnisz się od wszystkich innych facetów i masz wielkie poczucie humoru.

Podam Ci przykład.

Ona: Gdzie pracujesz ?
Ty: Obrabiam banki. Możesz rzucić swoją pracę i obrabiać ze mną. Będziesz się seksownie ubierać i odwracać uwagę strażników. Dam Ci 10% z zysku.

Rozumiesz o co mi chodzi?

Jeśli chcesz wzbudzić zainteresowanie kobiety, to musisz umieć ją sobą zainteresować.

Dla wielu facetów, to co tu piszę jest zrozumiałe, ale nie do końca będą umieli zastosować to w praktyce.

I ja to rozumiem, szczególnie jeśli przez 10 lat rozmawiałeś z kobietami w nudny sposób.

Teraz dlatego będziesz musiał trochę nad sobą popracować.

Ale rozmawianie z dziewczyną, to taka umiejętność której możesz się nauczyć jeśli tylko będziesz chciał.

Potrzebujesz tylko skutecznych metod, i motywacji do pracy.

Mam dla Ciebie dobre nowiny.

Pokarzę Ci wszystkie metody, jakie wypróbowałem na kobietach i które działają. Wystarczy, że ściągniesz i przeczytasz mają książkę „Jak Poderwać Dziewczynę”. Z książki dowiesz się jak zdobyć wymarzoną dziewczynę zaczynając od podrywu aż do rozpoczęcia z nią stałego związku. Pokażę Ci jak tego dokonać krok po kroku, słowo po słowie. Przejdź TUTAJ aby dowiedzieć się więcej.

oferta na książkę


Fatal error: Cannot assign by reference to overloaded object in /home/jakpoder/public_html/wp-content/themes/thesis_184/lib/classes/comments.php on line 183