Komunikacja Niewerbalna, Która Wzbudza Zainteresowanie Kobiet

by Romek on May 16, 2012

atrakcyjny język ciałaWiększość facetów przed randką z kobietą zastanawia się o czym powinni z nią rozmawiać i jak powinni z nią rozmawiać. Wszyscy chcą się nauczyć skutecznych metod podrywania, żeby móc zdobyć wymarzoną kobietę.

Zgodzę się, że to wszystko jest ważne. Jednak, żeby zdobyć kobietę jest jeszcze coś odrobinkę ważniejszego niż to, o czym będziemy z dziewczyną rozmawiać. A mianowicie mam na myśli mowę ciała.

Pewnie myślisz sobie jak język ciała może być ważniejszy od metod podrywania i sprawdzonych tematów do rozmowy z kobietą na randce. Nie martw się, ja też tak kiedyś myślałem.

Ale zastanów się nad tym przez chwilkę. Możesz kobiecie powiedzieć różne rzeczy, które mogą być kłamstwem.
Jednak komunikacja niewerbalna zawsze pokarze czy kłamiesz czy mówisz prawdę. Kobiety nauczyły się odczytywać mowę ciała mężczyzny i wiedzą kiedy kłamiesz a kiedy nie.

Kobiety nauczyły się ją odczytywać po to, żeby wiedzieć który facet jest atrakcyjny, a który tylko udaje, że jest atrakcyjny.

Kobiety potrafią też w ciągu chwili sprawdzić, czy mężczyzna, z którym rozmawiają jest pewny siebie. My np. nie patrzymy na to, czy kobieta z którą rozmawiamy jest pewna siebie tylko, czy ma ładne nogi albo włosy.

Dlatego kobiety są tak dobre i niezawodne w odczytywaniu języka ciała.

Język jest kluczem do tego, żeby kobiety zaczęły uznawać Cię za człowieka godnego zainteresowania. To jedna z najważniejszych rzeczy jeśli chodzi o podrywanie i uwodzenie kobiet.

Naukowo jest udowodnione, że aż 93% naszej komunikacji z drugim człowiekiem składa się z mowy ciała. Dlatego ona jest tak bardzo ważna i istotna.

4 Darmowe Raporty O Wartości 39 Zł
Pobierz Raporty Zanim Znikną!
We hate spam just as much as you

Komunikacja niewerbalna podczas rozmowy z kobietą pokazuje, czy jesteś zdenerwowany czy rozluźniony. Wszystkie Twoje uczucia podaje kobiecie jak na tacy.

Teraz powiem Ci coś bardzo, bardzo ważnego, czego jeszcze pewnie nie wiedziałeś.

Możesz użyć tego po to, żeby poprawić swoje samopoczucie.

Teraz zrobimy mały eksperyment.

Usiądź wygodnie na krześle, albo na kanapie. Skrzyżuj swoje ręce i nogi i pochyl swoje ciało do przodu.

I jak się teraz czujesz? Czy myślisz, że gdyby siedziała na przeciwko Ciebie piękna dziewczyna, to powiedziałaby CI, że wyglądasz na pewnego siebie i rozluźnionego faceta ?

Tak też myślałem. Zdradziła Cię Twoja mowa ciała.

A teraz połóż nogi swobodnie na podłodze w lekkim rozkroku, rozluźnij ramiona i pochyl się odrobinę do tyłu. Usiądź swobodnie i rozluźnij się. Czy czujesz się teraz tak samo jak w poprzedniej pozycji?

Weź teraz bardzo głęboki oddech i uśmiechnij się szczerze.

To co Ci teraz pokazałem, jest naprawdę bardzo ważne. Radze Ci aby zaczął je wykorzystywać w kontaktach z dziewczynami.

Jeśli usiądziesz tak swobodnie weźmiesz głęboki oddech i uśmiechniesz się, to Twoje ciało pokarze, że jesteś rozluźniony i pewny siebie.

Pokarze Ci jeszcze kilka sposobów jak wyglądać w oczach kobiety atrakcyjnie kontrolując swoje ciało.

1. Miej zawsze otwarty język ciała. Nie krzyżuj nóg ani rąk, to bardzo ważne.
2. Nigdy nie opuszczaj głowy w dół. Tak robią tylko Ci faceci, którzy są niepewni siebie i nie znają własnej wartości.
3. Musisz utrzymywać kontakt wzrokowy z kobietą. Zawsze musisz patrzeć jej głęboko w oczy.

Pokaż na pomocą mowy ciała jaki jesteś pewny siebie.

To co Ci powiedziałem dotychczas jest bardzo ważne, ale nie najważniejsze. Jeśli chcesz się dowiedzieć co jest kluczem do poprawnej mowy ciała musisz czytać dalej bardzo uważnie.

Pewność siebie bardzo trudno wyrazić słowami, dlatego warto nauczyć się jak ją pokazywać za pomocą ciała.

Musisz wiedzieć, jak stać się rozluźnionym w kontaktach z kobietami, żeby pokazać jaki jesteś pewny siebie. Musisz ćwiczyć to już od teraz.

Wyobraź sobie, że wszystko dookoła Ciebie jest zabawne i śmieszne. Szukaj tego dookoła siebie.

Wyobraź sobie np. dziecko, które pokazuje język dorosłym, mówi im co o nich myśli i rozrzuca różne rzeczy dookoła siebie. Miej z tego ubaw i zawsze sobie o tym przypominaj.

Kiedy rozmawiasz z kobietą postaraj się zachowywać w takim sam sposób jak to niegrzeczne i rozwydrzone dziecko. Pokazuj jej to za pomocą swojego ciała.

Plus jest taki, że jako dorosły masz kontrolę nad tym dzieckiem, które jest w tobie.

Pokażę Ci to na przykładzie:

Ona: Gdzie mieszkasz ?
Ty: Po co Ci wiedzieć, gdzie mieszkam. Przecież prawie się nie znamy. Opanuj się kobieto, jeszcze za wcześnie na to.

Rozumiesz już o co mi chodzi.

Mówiąc to wyobraź sobie jak bardzo zabawnie jest dookoła Ciebie. Wtedy Twój język ciała pokaże, że jesteś spokojny i rozluźniony. Kobietom na pewno będzie się to podobało.

Ale pamiętaj zawsze są momenty, w których trzeba się opanować i być poważnym.

Jeśli będziesz umiał to ze sobą połączyć pokażesz, że jesteś bardzo atrakcyjny i wiele kobiet będzie się Tobą interesować.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na uwodzenia i innych rzeczy potrzebnych przy podrywaniu kobiet ściągnij moją książkę „ Jak Poderwać dziewczynę”

Nie ma znaczenia, czy chcesz poderwać koleżankę z którą znasz się od lat, czy nieznajomą dziewczynę na ulicy. Ta książka pomoże Ci zdobyć każdą dziewczynę, bez względu na to kim ona dla Ciebie jest.

Aby dowiedzieć się więcej przejdź tutaj:

oferta książki


Fatal error: Cannot assign by reference to overloaded object in /home/jakpoder/public_html/wp-content/themes/thesis_184/lib/classes/comments.php on line 183