Najważniejsza Cecha Atrakcyjnego Mężczyzny

by Romek on May 16, 2012

pożądany przez kobiety mężczyznaJeśli chcesz skutecznie podrywać kobiety musisz nabyć pewność siebie. To niezbędna cecha, którą wszystkie kobiety uwielbiają.

Kobiety uwielbiają spotykać się z mężczyznami, którzy są pewni. Mało która chciałaby się widywać z takim, który ciągle się waha i nie zna swojej wartości. Jeśli chcesz żeby kobieta uważała Cię za atrakcyjnego i godnego zaufania to musisz być pewny siebie. Teraz pewnie zastanawiasz się jak to osiągnąć?

Często, kiedy zadamy komuś takie pytanie, to nam odpowie, że nie powinniśmy się bać.

Przecież to nie jest takie proste, że ktoś powie bądź pewny siebie. To wcale tak nie działa. Poczucie własnej wartości nie kupisz, musisz nad sobą dużo pracować, żeby ją zdobyć.

Zdobywanie tej cechy można porównać, do ćwiczenia mięśni. Przecież to nie działa tak, że posiedzisz w domu, pomyślisz, że masz wyćwiczone ciało i ono takim się staje. Musisz pójść na siłowanie, poćwiczyć, pomęczyć się trochę, żeby osiągnąć swój cel.

Chciałbym, żeby wszystko można było w ten sposób załatwić, ale niestety się tak nie da, nad wszystkim trzeba pracować.

Pewnie teraz zastanawiasz się w jaki sposób powinieneś pracować nad sobą, żeby wypracować tę ceche?

Często zdarza się tak, że mężczyźni, którzy nie mają pewności siebie w kontaktach z pięknymi dziewczynami, to nie wiedzą też co to jest pewność siebie w życiu.

Trudno jest im nawiązać rozmowę ze starszą panią, czy nawet mało atrakcyjną ekspedientką w sklepie, właśnie dlatego, że nie czuję się dobrze we własnej skórze.

4 Darmowe Raporty O Wartości 39 Zł
Pobierz Raporty Zanim Znikną!
We hate spam just as much as you

Jest wiele sposobów na to, żeby wypracować sobie wysokie poczucie swojej wartości. Ja wypróbowałem je wszystkie. Jedne z nich są fajne, a niektóre wymagają strasznej pracy nas sobą, ale Tobie przedstawię tylko te najskuteczniejsze.

Pierwszą  radę jaką Ci dam, to taka żebyś zaczął chodzić na siłownie.

Już Ci mówię, dlaczego. Otóż ludzie bardzo często nabywają wyższe poczucie własnej wartości, kiedy ich wygląd fizyczny staje się dla nich zadowalający.

Jeśli poczujesz, że po chodzeniu na siłownie stałeś się silniejszy fizycznie, to staniesz się też silniejszy psychicznie i emocjonalnie.

Pewnie myślisz sobie, dobra, a co jeśli jestem pewny siebie w życiu, ale ni mam tej cechy w kontaktach z kobietami?

Może tak być dlatego, że kiedyś w przeszłości miało miejsce takie zdarzenie, że zacząłeś bać się kontaktów i rozmów z nieznajomymi kobietami.

Wiem jak to jest, bo ja jeszcze jakiś czas temu bardzo się bałem i denerwowałem, kiedy widziałem piękną nieznajomą dziewczynę. Marzyłem, że kiedyś będę miał odwagę podejść do niej i po prostu porozmawiać.

Niestety nigdy tak się nie stało.

Ale nie martw się mam dla Ciebie dobrą wiadomość.

Jeśli brakuje Ci tej cechy tylko wśród pięknych pań, to będziesz mógł ją bardzo szybko zdobyć jeśli zaczniesz się odpowiednio zachowywać i zastosujesz metody, które ja Ci przedstawię.

Za chwilkę powiem Ci, gdzie możesz o tych wszystkich metodach przeczytać, ale zanim o tym, to najpierw powiem Ci, co możesz zrobić już teraz.

Na początku zacznij rozmawiać z kobietami, które w ogóle Cię nie pociągają ani nie podniecają.

Nie ważne co to będzie za miejsce. Po prostu żeby pokonać nieśmiałość rozmawiaj z kobietami, które w żaden sposób Cię nie interesują.

Zacznij z nimi rozmawiać jak z kolegą, nie musisz ich podrywać. Nie musisz z nimi rozmawiać też długo, wystarczy zaledwie kilka chwil.

Później staraj się podchodzić do coraz bardziej atrakcyjnych i ładniejszych kobiet. Zobaczysz, że po tym wcześniejszym treningu będzie Ci łatwiej do nich podejść.

Na początku wystarczy wymiana kilku zdań. Zapytaj o godzinę, albo udawaj turystę. To pomoże Ci w pokonaniu nieśmiałości wobec pięknych dziewczyn.

Nie ważne o czym będziesz z nimi rozmawiał, ważne że z dnia na dzień budujesz coraz większą pewność siebie.

Po krótkich rozmowach, spróbuj prowadzić coraz dłuższe. Z czasem zauważysz, że to wcale nie jest takie trudne.

Pamiętaj, że nie masz się czego bać, Ty nie podrywasz tych dziewczyn, tylko z nimi rozmawiasz, więc nie musisz się bać, że zostaniesz odrzucony.

Musisz pamiętać, że żeby rozmowy przynosiły efekty,  musisz ćwiczyć codziennie i rozmawiać co najmniej z 5 dziewczynami dziennie.

Jeśli zaniedbasz ćwiczenia choć na tydzień, to wcześniejszy wysiłek pójdzie na marne.

Teraz mogę Ci powiedzieć, gdzie znajdziesz więcej porad i metod, jak szybko i skutecznie zdobyć dziewczyny. Wystarczy, że ściągniesz moją książkę „Jak Poderwać Dziewczynę”. Tu znajdziesz wszystko, co będzie Ci potrzebne. Na pewno tego nie pożałujesz, gwarantuję Ci to.

ebook


Fatal error: Cannot assign by reference to overloaded object in /home/jakpoder/public_html/wp-content/themes/thesis_184/lib/classes/comments.php on line 183