Jak Flirtować Z Kobietą, Żeby Była Tobą Zainteresowana?

by Romek on May 16, 2012

skuteczne flirtowanieZ czym kojarzy Ci się słowo flirt? Jeśli odnalazłbyś to słowo w słowniku, to otrzymałbyś właśnie taką definicję:

„Flirt jest romantyczną formą interakcji pomiędzy dwojgiem ludźmi, którzy chcą pokazać sobie nawzajem zainteresowanie seksualne. Flirt może być wykazany poprzez konwersacje, mowę ciała oraz kontakt fizyczny.”

Ale nauczenie się tej definicji w niczym Ci nie pomoże. Od tego nie nauczysz się jak flirtować z kobietami tak, żeby zawsze były Tobą zainteresowane.

Pokazać, że jest się zainteresowanym przez konwersację, mowę ciała i kontakt fizyczny?

Co to właściwie znaczy? A co jeśli zrobisz to wszytko nie tak, jak się spodziewa tego podrywana kobieta?
Co jeśli zaczniesz flirtować z dziewczyną w nieodpowiedni sposób. Ona poczuje się obrażona i spotkasz się z odrzuceniem.

Nie jest to miłym doświadczeniem. Zapewniam Cię.

Wiem, jak to jest, bo sam nie raz już coś takiego czułem. Nie życzyłbym tego żadnemu facetowi.

Zapewniam Cię, że jeśli nauczysz się jak flirtować z kobietami, to żadna z nich Cię nie odrzuci. Mało tego same będą wykazywały Tobą zainteresowanie i będą sie chciały z Tobą same umawiać.

Najważniejsze jest to, że jak flirtujesz z dziewczyną, to nie możesz od niej niczego oczekiwać.

4 Darmowe Raporty O Wartości 39 Zł
Pobierz Raporty Zanim Znikną!
We hate spam just as much as you

Już Ci wyjaśniam, o co konkretnie mi chodzi.

Większość facetów myśli, że jak jakaś nieznajoma powie im na ulicy cześć, to już ich pożąda, chce ich poderwać i jest nimi zainteresowana. Oni wtedy zaczynają ją podrywać bez zachowania żadnych zasad. To największy błąd jaki można zrobić. Dziewczyna od razu poczuje się urażona i odrzuci ich.

Pokaże Ci co oznacza dla kobiety flirtowanie.

Żartowanie sobie z nią, drażnienie się w nią wzajemnie, i pokazywanie jej w sposób miły swoich uczuć.

Kiedy kobieta flirtuje z mężczyzną, to nie zastanawia się jaki będzie finał tego flirtu. Ona wie do czego powinno dojść między kobietą a mężczyzną i do tego dąży.

Natomiast jeśli mężczyzna flirtuje z kobietą, to od razu chce ją poderwać, wieść i zaciągnąć do łóżka.

Czy widzisz jakże znaczącą różnicę ??

Przestań myśleć, że kobieta chce się poderwać jeśli z Tobą flirtuje. Ona nie zawsze ma to samo na myśli, co Ty.

FLIRT MOŻE OZNACZAĆ STAŁY ZWIĄZEK, MOŻE OZNACZAĆ GORĄCY SEKS, ALE MOŻE TEŻ NIE PROWADZIĆ DO NICZEGO POWAŻNEGO.

Rozumiesz już o co mi chodzi?

A teraz kilka wskazówek jak flirtować z kobietą

1. Bądź wesoły, żartuj w jej towarzystwie. Kobiety uwielbiają mężczyzn, którzy są pozytywni i mają poczucie humoru.
2. Uśmiechaj się do niej. Ona to uwielbia. Ale nie oznacza to, że musisz mieć uśmiech na twarzy cały czas. Wystarczy to robić w odpowiedniej chwili.
3. Nie zastanawiaj się cały czas jak ten flirt się skończy. Kiedy przestaniesz to robić, to staniesz się bardziej swobodny w rozmowie. A dzięki temu kobieta uzna Cię za kogoś atrakcyjnego i godnego uwagi.
4. Wyjdź z założenia, że pociągasz ją fizycznie. Już Ci tłumaczę o co mi dokładnie chodzi. Większość mężczyzn aby się upewnić, że pociągają dziewczyny z którymi flirtują pytają je co one o nich myślą i czy im się podobają. To sprawia, że stajesz się nieatrakcyjny w oczach tych kobiet. One wtedy nie chcą mieć już z Tobą nic wspólnego. Tak jest zawsze.

Przemyśl to sobie przez moment.

Wyobrażasz sobie co poczujesz, jeśli będziesz rozmawiał z dziewczyną, która Cię zupełnie nie pociąga, a która próbuje Cię za wszelką cenę poderwać? Czy czujesz się wtedy atrakcyjny, czy czujesz, że wybór należy tylko do Ciebie i Ty decydujesz co się między wami dalej stanie.

Oczywiście, że tak jest.

Właśnie w taki sposób powinieneś flirtować z dziewczyną, którą jesteś zainteresowany.

Od dzisiaj zawsze wyobrażaj sobie, że dziewczyny za Tobą szaleją, i są Tobą zainteresowane.

Nie próbuj komplementować tych kobiet i imponować im. Większość facetów popełnia ten błąd i dlatego kobiety się nimi nie interesują i odrzucają ich.

Nie zawsze zgadzaj się z kobietą. Pokaż jej, że masz swoje zdanie. Kobiety uwielbiają facetów, który potrafią postawić na swoim. Jest to dla nich bardzo pociągające. Zaraz myślą o tym facecie z zainteresowaniem. Nie możesz się wiecznie z nimi zgadzać, bo to je zniechęca.

To największy błąd jaki możesz zrobić – cały czas sie z nią zgadzać.

Nie mówię, że zawsze masz sie z nią nie zgadzać. Jeśli macie na jakiś temat podobne zdanie, to dobrze. Ale nigdy nie próbuj za wszelką cenę przypodobać sie kobiecie, bo je to tylko odrzuca i zniechęca.

Ja zawsze kiedy flirtuje z dziewczyną, to wychodzę z założenia, że ona cały czas myśli o seksie.

Pokaże Ci to na przykładzie.
Ona: Masz bardzo ładną koszulkę, podoba mi się.
Ty: Wiem, że chciałabyś ją ze mną zedrzeć, ale powstrzymaj się, jeszcze nie chce uprawiać z Tobą seksu.

Przykład 2

Ona: Powiedz mi mieszkasz sam, czy masz jakiegoś współlokatora ??
Ty: Mieszkam sam, ale nie pójdziesz ze mną do domu po pierwszej randce. Wstydź sie myśleć tylko o jednym.

Kobiety uwielbiają flirtować w ten sposób i przy użyciu tego sposoby żartowania.

Jak będziesz umiejętnie flirtował z dziewczyną, to na pewno będziesz dla mniej atrakcyjnym facetem. Dobra, ale pewnie chciałbyś wiedzieć, co powinieneś zrobić po udanym flircie.

Wszystko wyjaśnię Ci w mojej książce pt.” Jak Poderwać Dziewczynę”. Dowiesz się jak rozmawiać z dziewczyną i co zrobić, żeby zechciała ona spędzić z Tobą nic po pierwszej randce.

Powiem Ci, co dokładnie powinieneś jej powiedzieć i jak zacząć rozmowę. Dowiesz się też jak zachęcić dziewczynę do związku i jak zbudować między wami wieź emocjonalną.

Kliknij w obrazek aby dowiedzieć się więcej:

książka o podrywaniu


Fatal error: Cannot assign by reference to overloaded object in /home/jakpoder/public_html/wp-content/themes/thesis_184/lib/classes/comments.php on line 183