Jak Zdobyć “Jej” Numer Telefonu W Kilka Minut?

by Romek on July 12, 2012

podryw na ulicyJa opanowałem sztukę dostawania numerów telefonów do perfekcji, ale niestety zajęło mi to kilka lat. Jeśli zobaczę jakąś ładną kobietę na ulicy, to mogę zdobyć jej numer telefonu w minutę, albo dwie (jeśli bardzo mi się spieszy). Długo eksperymentowałem i sprawdzałem, jaki sposób działa najskuteczniej.  Przyznam szczerze, że zajęło mi to dużo czasu.

Jeśli dostaniesz numer telefonu w tak krótkim czasie, to zawsze podczas pierwszej rozmowy dziewczyna będzie podchodziła do Ciebie z dystansem. Gdybyś porozmawiał z nią na początku dłużej to na pewno podczas pierwszej rozmowy telefonicznej byłaby bardziej otwarta.

Odkryłem, że dostanie adresu e-maila też nie jest trudne, ale wymaga trochę więcej pracy. To bardziej polega na tym, że kobiety biorą pod uwagę ile czasu poświeciłeś, żeby wymyślić sposób na uzyskanie tego numeru. Poza tym napisanie maila zabiera więcej czasu niż zadzwonienie, więc dziewczyny doceniają coś takiego bardziej.

Pewnie zastanawiasz się jak można od kobiety dostać numer telefonu w bardzo krótkim czasie:

Kiedy rozmawiam z kobietą przez 3 – 4 minuty, to mówię jej coś takiego “Miło było mi Cię poznać, ale muszę już wracać do swoich znajomych “

W takiej sytuacji kobieta nie wie jak ma się zachować, bo jest przyzwyczajona do tego, że to ona kończy pierwszą rozmowę. Kiedy mam już odchodzić i zostawić ją samą na środku ulicy rzucam do niej taki tekst jak gdyby od niechcenia „ Masz może adres maila??”

“Czy masz e-maila??”

To takie pytanie, które raczej zaskakuje dziewczyny. W zasadzie, to ja nie proszę o jej adres, tylko informuję ją, że chce go mieć. Taki sposób rozmowy zawsze działa na dziewczyny.

Jeśli dziewczyna się zgadza, to podsuwam jej kartkę papieru i długopis. Zawsze zapisują bez żadnego słowa sprzeciwu. (Do tej pory brałem te adresy, żeby się sprawdzić, ale tak naprawdę do żadnej jeszcze nie napisałem.) Kiedy dziewczyna kończy pisać adres emaila to dorzucam, żeby podała jeszcze swój numer telefonu. Żadna mi jeszcze nie odmówiła.

Prosząc kobietę o emaila dużo nie ryzykujesz, powinieneś dlatego myśleć o tym wszystkim w pozytywny sposób “Dobrze, zrobię to.” Większość kobiet podaje maila bez większego namysłu. Zawsze mają świadomość, że jak im się nie będzie chciało gadać, to po prostu nie odpisze. I nie będzie miała z tego powodu żadnych konsekwencji.

4 Darmowe Raporty O Wartości 39 Zł
Pobierz Raporty Zanim Znikną!
We hate spam just as much as you

Jeśli prosisz dziewczynę o napisanie numeru telefonu w momencie kiedy ona jest zajęta pisaniem adresu maila, to wykazujesz się znajomością wpływania na ludzi.

Ona podjęła już decyzje, że da Ci swojego maila, więc jak prosisz o numer telefonu, to pisze go na kartce automatycznie.

I dotarliśmy do momentu, w którym powiem Ci jak zdobyć numer telefonu dziewczyny w zaledwie kilka minut!

To jest naprawdę dużo prostsze niż Ci się wydaje. Nie masz się czym denerwować. Przez wiele lat pracowałem na tym i wymyśliłem niezawodną metodę! Dzięki niej kobiety będą Ci pisały numery telefonów bez namysłu i najmniejszego problemu.

Jak już wspominałem wypróbowałem wiele metod. Udało mu się uzyskać setki numerów telefonów po najbardziej atrakcyjnych dziewczyn. Za każdym razem rozmawiam z dziewczyną w ten sam sposób. Dotarłeś właśnie do momentu, w którym powiem Co jak to zrobić.

Uwaga, najważniejsze jest to jaki długopis jej podsuniesz.  Mały i chromowany jest bardzo elegancki i każda kobieta będzie nim zainteresowana.

Jeśli czytasz to i myślisz sobie: “Człowieku chce poznać więcej  takich metod, które pozwolą mi umawiać się z seksownymi dziewczynami”, to musisz pobrać sobie kopię mojej książki, mówiącej o uwodzeniu.

Przedstawię Ci w niej tajemnice porywania dziewczyn, które na pewno Cię nie zawiodą. Dowiesz się jak podejść do dziewczyny w każdym miejscu i dostać od niej numer telefonu bez żadnego problemu. Powiem Ci również gdzie zaprosić kobietę na randkę, żeby była zadowolona. Gwarantuję Ci, że na pewno się nie wykosztujesz na drogą kolację.

To czas żeby zmienić swoje życie i dostawać numer telefonu od każdej możliwej dziewczyny. W mojej książce pokażę Ci wszystko dokładnie krok po kroku.

Przejdź dalej aby pobrać pełną wersję książki: Kliknij Tutaj

pobierz ebook


Fatal error: Cannot assign by reference to overloaded object in /home/jakpoder/public_html/wp-content/themes/thesis_184/lib/classes/comments.php on line 183