Jak Zdobyć Wyjątkową Dziewczynę?

by Romek on May 16, 2012

zdobądź piękną dziewczynęPrzyznaj się, już nie raz zdarzyło Ci się myśleć cały dzień o dziewczynie, z którą nigdy nie zamieniłeś słowa. Zobaczyłeś ją gdzieś i już później nie mogłeś się od niej uwolnić.

A później im dłużej o niej myślałeś i marzyłeś tym bardziej bałeś się do niej podejść i nie miałeś odwagi z nią porozmawiać.

Takie sytuacje zdarzają się czasami. Czasami zakochujemy się w dziewczynie, która chodzi do równoległej klasy, innym razem w kobiecie, która na uczelni zawsze siedzi w drugim rzędzie, albo w dziewczynie, która pracuje w miejscu, które codziennie mijasz. Chyba taka miłość nikogo nie zaskakuje.

Często taka jednostronna miłość zaczyna stopniowo rujnować nasze życie. Im dłużej myślimy o tej dziewczynie tym bardziej chcemy spędzić z nią chociaż jeden dzień.
Topoption
Z czasem wszystko zaczyna kręcić się wokół naszego obiektu westchnień i nic nie jest już takie same. Poniżej znajdziesz kilka rad, które powinny Ci pomóc, jeśli znajdujesz się w takiej sytuacji.

Lekcja pierwsza: Jeśli spotykasz się z nowo poznaną dziewczyną, to musisz pozwolić jej dominować przez chwilkę. Pamiętaj, że zawsze na początku wiedzie prym ten, kto jest najmniej zaangażowany emocjonalnie. Nie możesz przecież zmarnować swojej jedynej szansy. Jeśli zrazisz dziewczynę na pierwszej randce, to ona się już drugi raz z Tobą nie umówi. A z drugiej strony im bardziej pokażesz dziewczynie, że Ci na niej zależy, tym masz większe szansę, że ją wystraszysz i ona Cię po prostu odrzuci.

Lekcja druga: Zrób wszystko, żeby dziewczyna miała Cię za co podziwiać. Mam na myśli uwydatnienie jakiejś konkretnej cechy charakteru. Kobieta zawsze kocha faceta za to jakim jest, więc musisz dać dziewczynie, którą poznałeś powód do miłości. Pokaż, że jesteś dla dziewczyny wyzwaniem. Jeśli od razu zaoferujesz jej całego siebie i ona będzie wiedziała, że bez względu na wszystko będziesz ja podrywał, to na pewno zostaniesz odrzucony. Dziewczyna musi czuć, że jesteś kimś o kogo warto walczyć.

Lekcja trzecia: Jeśli musisz ciężko pracować żeby coś dostać, to cieszy Cię to podwójnie. Natomiast jeśli dostajesz wszystko bez żadnego wkładu własnego, to ma to dla Ciebie mniejszą wartość. Podobnie jest z kobietami. Jeśli dziewczyna wie, że musi walczyć o każdą chwilę z Tobą, to będzie wkładała więcej zaangażowania w znajomość. Natomiast jeśli pokażesz, że jesteś na każde jej zawołanie, to ona nie potraktuje Cię poważne. Jak tylko się Tobą znudzi, to odejdzie i nawet przez chwilkę za Tobą nie zatęskni.

Byłem kiedyś świadkiem jak 8 facetów śliniło sie na widok atrakcyjnej dziewczyny. Dziewiąty stał nieco dalej i tylko na nią spoglądał, ale nie wykazywał większego zainteresowania. W tej sytuacji dziewczyna poczuła sie zdezorientowana i postanowiła się dowiedzieć dlaczego ten jeden facet nie chciał podejść żeby ją poderwać. Podeszła do niego i spotkała się z czymś niespotykanym. Chłopak w ogóle nie był nią zainteresowany i nie za bardzo chciał z nią rozmawiać. To ja jeszcze bardziej sprowokowało i postanowiła go zdobyć.

Jeśli zakochałeś się w dziewczynie, z którą nigdy nie rozmawiałeś, to zrób wszystko żeby nie wpaść w błędne koło. Nie możesz wyobrażać sobie ciągle, że jesteś z nią w różnych sytuacjach. Jeśli będziesz ciągle o niej myślał, to będziesz odczuwał presję i na pewno nie zdobędziesz się na odwagę żeby do niej podejść i porozmawiać. Niestety taki sposób postępowania ma zawsze ten sam finał. Jeśli spróbuj zignorować swoje uczucia, to z czasem wrócą do Ciebie ze zdwojoną siłą. Nie radzę Ci postępować w ten sposób.

4 Darmowe Raporty O Wartości 39 Zł
Pobierz Raporty Zanim Znikną!
We hate spam just as much as you

Zrozum, że to co czujesz nie jest prawdziwą miłością. To jest po prostu chęć posiadania danej osoby. Pewnie się zastanawiasz, co powinieneś w tej sytuacji zrobić. Na początek nie ignoruj swoich uczuć. Postaraj się spojrzeć na siebie, jak na drugiego człowieka. Zrób wszystko żeby zobaczyć tą sytuację jak najbardziej obiektywnie. Jeśli Ci się to uda, to następnym krokiem jest zajęcie się czymś innym. Odwróć swoją uwagę od tej dziewczyny i zrób wszystko żeby o niej zapomnieć. Spróbuj częściej spotykać się z innymi kobietami. Z czasem ta wymarzona dziewczyną będzie miała dla Ciebie coraz mniejsze znaczenie.

Nie martw się to uczucie może się przytrafić naprawdę każdemu. Musisz się tylko nauczyć radzić z czymś takim. Zazwyczaj inna, bardziej dostępna kobieta rozwiązuje taki problem. Dzięki niej możesz zapomnieć na chwilę o tej wymarzonej, poza tym podrywając ją doskonalisz swoje umiejętności uwodzenia. To powoduje, że stajesz się pewniejszy siebie i umówienie się z dziewczyną nie jest dla Ciebie już czymś niemożliwym i niedoścignionym marzeniem. Po takim treningu nawet jak Ci coś nie wyjdzie, to szybko się pozbierasz i z łatwością zabierzesz się do zdobywania nowej kobiety. Myślę, że ta sytuacja ma i dobre i złe strony. Musisz tylko wyciągnąć odpowiednie wnioski i wprowadzić je w życie.

Jeśli masz jeszcze jakieś inne problemy z podrywaniem kobiet, to polecam Ci moją książkę” Jak poderwać dziewczynę”. Tam opisuje każdy etap podrywu od A do Z. Powiem Ci jak zrozumieć sposób myślenia kobiet i jak się zachowywać, żeby stać się mężczyzną, któremu nie potrafi się oprzeć żadna kobieta. Dzięki mojej książce na pewno nie będziesz miał problemów z uwodzeniem dziewczyn, a Twoje życie seksualne rozkwitnie i stanie się naprawdę bogate. Nie ważne jest tak wyglądasz i czym się zajmujesz, dzięki moim technikom staniesz się mistrzem podrywania i już nigdy nie będziesz musiał spędzać samotnych wieczorów.

ciekawa książka


Fatal error: Cannot assign by reference to overloaded object in /home/jakpoder/public_html/wp-content/themes/thesis_184/lib/classes/comments.php on line 183