Jak Zdobyć Stałą Dziewczynę?

by Romek on July 20, 2012

jak poderwać i zdobyć laske na stałePewnie wielu facetów się zastanawia, czy gdyby zmienili coś w swoim życiu, to udałoby im się poderwać i znaleźć swoją stałą dziewczynę?

Postanowiłem poruszyć ten temat, bo pewnie jest wielu facetów, którzy zastanawiają się, co zrobić ze swoimi kontaktami z dziewczynami. Czy chcą przejść do kolejnego etapu i rozpocząć życie w stałym związku, czy zerwać znajomość i zacząć wszystko od początku.

Ja wiem z doświadczenia, że kobiety posługują się zawsze tą samą zasadą: “Jeśli facet stara się o dziewczynę, to ona ucieka, jeśli facet ucieka, to dziewczyna zaczyna się starać”.

Oczywiście, to jest tylko takie ogólne podejście, ale zazwyczaj sprawdza się niezawodnie.

Jeśli ciągle dzwonisz do kobiety, to ona nie zadzwoni  z własnej inicjatywy. Jeśli zapraszasz kobietę ciągle do restauracji na kolacje, to ona nie wpadnie na to, żeby zaprosić Cię do siebie.

Z drugiej strony, jeśli będziesz udawał niedostępnego, to kobieta będzie do Ciebie dzwoniła tylko po to żeby usłyszeć jak bardzo jesteś zajęty. A na dodatek ciągle będzie myślała o Tobie i tęskniła.

Jeśli jesteś w związku z kobietą, to musisz dbać o szczegóły, bo dla niej małe rzeczy mają bardzo duże znaczenie.

Jeśli szukasz kobiety do stałego związku, to na pewno spotkasz się z takimi problemami. Ona będzie Ci ciągle zadawała pytania i oczekiwała równych odpowiedzi. Możesz mieć spore kłopoty jeśli pewne rzeczy zrobisz zbyt szybko.

Powiem Ci jakie ja mam doświadczenia jeśli chodzi o umawianie się z kobietą na randkę.

Najważniejsze jest, żeby wszystko szło swoim rytmem. Nie możesz na siłę zmieniać sytuacji. Jeśli od samego początku będziesz podchodził do związku jak do małżeństwa, to będziesz miał spore problemy.

4 Darmowe Raporty O Wartości 39 Zł
Pobierz Raporty Zanim Znikną!
We hate spam just as much as you

Na początku musisz pokazać kobiecie, że jesteś otwarty na różne propozycje i na nic konkretnego się nie nastawiasz.

Nie patrz ciągle, czy coś między wami się zmieniło, tylko jeśli chcesz, to żyj z tą kobietą z tygodnia na tydzień. Tak po prostu bez analizowania każdej sytuacji.

Kilka razy miałem taką sytuację, że byłem pewny, że chce poważnego związku z daną kobietą. Ale następnego dnia poznawałem nową i zmieniałem zdanie.

Kilka razy było też tak, że chciałem z kobietą stworzyć stały związek, ale wszystko szło w złą stronę i po jakim czasie się rozpadało.

Najważniejsze to podjeść do tego z dystansem i być otwartym na to, co się stanie. Nie należy się nastawiać na coś wielkiego, bo później można się rozczarować.

Kiedy jesteś z kobietą, którą właśnie poznałeś nie twórz przyszłości. Po prostu wyluzuj się i poczekaj co przyniesie Ci los.

Szczególnie jeśli masz do czynienia z bardzo atrakcyjną kobietą. One zazwyczaj szybko nawiązują nowe znajomości i szybko odchodzą.

Najlepiej mówić dziewczyną, że teraz jesteś sam, ale jak spotkasz odpowiednią dziewczynę, to wszystko może się zdarzyć.  Niestety wielu facetów po prostu boi się zaangażować. Ale nie próbuj się też przesadnie narzucać kobietą, bo to Ci w niczym nie pomoże. Dziewczyna na pewno nie ucieknie od Ciebie, jeśli nie będziesz do niej dzwonił 10 razy dziennie. Ale nie możesz też jej unikać, bo to na pewno nie zaprowadzi Cię do niczego dobrego.

W mojej książce napisałem też o tym, jak to jest kiedy zbyt szybko i zbyt mocno angażujemy się w nowe znajomości. To kolejny ważny temat jeśli kobieta naciska, a Ty nie wiesz jak to przystopować.

Jeśli na początku będziesz dzwonił do dziewczyny często, a później coraz rzadziej, to zobaczysz, że z czasem, to ona będzie zabiegała o Ciebie. Wtedy na pewno uda Ci się ją bliżej poznać.

A tymczasem jeśli nie chcesz się jeszcze wiązać, to umawiaj się z różnymi dziewczynami i niczym się nie przejmuj. Na każdego przyjdzie czas.

Tylko pamiętaj, żeby nie zmienić się w mięczaka, jeśli stworzysz z jakąś dziewczyną stały związek. Jeśli tak zrobisz, to na pewno kobieta będzie Cię trzymała krótko i oboje będziecie nieszczęśliwi.

Zapamiętaj to wszystko i trzymaj się tego w życiu.

Jeśli chcesz się dowiedzieć, jak zdobyć swoją przyjaciółkę, to musisz pobrać moją książkę o uwodzeniu.  Z niej dowiesz się jak działa atrakcja i jak być prawdziwym mężczyzną. Dowiesz się także jak poderwać, zainteresować i rozkochać w sobie każdą dziewczynę która Ci się podoba.

Więcej informacji na temat mojej książki znajdziesz TUTAJ.

książka o uwodzeniu


Fatal error: Cannot assign by reference to overloaded object in /home/jakpoder/public_html/wp-content/themes/thesis_184/lib/classes/comments.php on line 183