Jakie Komplementy Dla Dziewczyny Są Najlepsze?

by Romek on May 16, 2012

najlepszy komplement dla dziewczynyWielu facetom wydaje się, że dawanie komplementów kobiecie, która Ci się podoba, a której nie znasz jest dobre. Niestety okazuje się, że tak nie jest. Często jest tak dlatego, że piękna dziewczyna jest komplementowana kilka radzi dziennie, przez wielu facetów.

Dla niej to już norma, że słyszy na każdym kroku, że jest piękna. Faceci często dają jej do zrozumienia, że jest atrakcyjna i podoba im się.

I właśnie na tym polega cały problem. Te wszystkie piękne kobiety mają już dość tego słodzenia. Komplementy już im się po prostu znudziły. W zasadzie, to ja je nawet rozumiem.

Wyobraź sobie, że ktoś Ci codziennie mówi, że jesteś piękny i daje Ci do zrozumienia, że jest Tobą zainteresowany. Po jakimś czasie to staje się po prostu nudne. Na początku może sprawiało to dziewczyną przyjemność, ze ktoś chwalił ich urodę, ale jeśli powtarza się to za często, to się po prostu nudzi i staje się denerwujące.
Kobieta jest już zmęczona i niechęcona wysłuchiwaniem tych wszystkich komplementów.

Na domiar złego są faceci, którzy myślą, że jak powiedzą kobiecie kilka komplementów na raz to zyskają jej większą przychylność. Niestety nie wiedzą jak bardzo się mylą. Wszystko zależy od tego czy umiesz komplementować kobietę, czy robisz to tak jak wszyscy i tylko ją tym denerwujesz.

Jak chcesz to nauczę Cię dzisiaj jak powinno się mówić kobiecie komplementy. Dzięki temu dużo łatwiej będzie Ci zainteresować sobą kobietę, a dodatkowo będziesz postrzegany jako mężczyzna, który potrafi zdobyć kobietę.

Na początku musisz wiedzieć, że jest dobry i zły sposób mówienia kobietą komplementów. Niektórzy specjaliści od uwodzenia kobiet twierdzą, że lepiej nie mówić kobiecie w ogóle, i w niektórych sytuacjach rzeczywiście to się sprawdza. Niektórzy znowu twierdzą, że lepiej je mówić i też mają w tym rację. Moim zdaniem powinno się mówić kobiecie komplementy, ale trzeba to robić w inny sposób niż pozostali faceci

Niewłaściwy sposób dawania komplementów.

Najczęściej dochodzi do tego wtedy, kiedy mężczyźnie sie wydaje, że jest gorszy od kobiety. Kiedy myśli, że jest za mało atrakcyjny, żeby ją podrywać. Wtedy mówi jej komplementy, żeby jej się przypodobać, zwrócić jej uwagę na siebie.

4 Darmowe Raporty O Wartości 39 Zł
Pobierz Raporty Zanim Znikną!
We hate spam just as much as you

Wtedy powie jej komplementy w stylu, jesteś piękna wspaniała i niesamowita. A jednocześnie wysyła do niej informację, mam na dzieje, że taka atrakcyjna kobieta jak Ty zechce mnie i pokocha mimo, że nie jestem taki fajny jak ty.

Nie zrozum mnie źle. Nie chodzi o to, żebyś nie mówił kobiecie, ze jest ładna. Chodzi o to, że  musisz to powiedzieć z pewnością siebie. Pokazać jej, że wiesz, że jesteś warty jej uwagi. Musisz pokazać, że doceniasz jej urodę i dlatego ją komplementujesz a nie dlatego, że chcesz się podlizać, bo nie masz poczucia własnej wartości. Kobiety wyczuwają od razu, czy próbujesz się podlizać, czy mówisz go bo naprawdę tak uważasz i jesteś szczery.

Właściwie powiedziany komplement jest wtedy, kiedy mówisz go z pewnością siebie. Kiedy kobieta wie, że naprawdę ja podziwiasz. Kiedy widać, że nie chcesz jej powiedzieć czegoś miłego tylko dlatego, żeby zwróciła na Ciebie uwagę i umówiła się z Tobą.

Co Powinno Się U Kobiet Komplementować?

No właśnie, jeśli już wiesz, że ładna dziewczyna prawie codziennie słyszy pochwałę jej urody, to czy warto jej powtarzać to po raz setny? Moim zdaniem na początku waszej znajomości nie powinieneś nadmiernie jej komplementować. Ona zdaje sobie sprawę ze swojej urody i nie musisz jej ciągle tego przypominać. Jak już się lepiej poznacie i zawiąże się miedzy wami jakaś więź, to wtedy możesz jej powiedzieć parę miłych słów. Zamiast tego warto np. zwrócić uwagę na to co dziewczyna ma na sobie i nie do końca pochlebnie to pochwalić.

Możesz powiedzieć np.
Bardzo podoba mi się ten szalik, który masz na sobie. Komponuje się z tym co masz na sobie ubrane. Sama go wybierałaś, czy widziałaś go wcześniej w jakiejś gazecie.
Albo ładny masz wisiorek, wygląda jak wykopalisko z wojny, ale pasuje do koloru twoich oczu.

Dlaczego Cię lubię?
Pokaże Ci jeszcze kilka komplementów jak powiedzieć dziewczynie, że ją lubisz, ale nie dlatego, że jest ładna.
Lubię Cię, bo kiedy jesteśmy razem zawsze dobrze się bawię i nigdy się nie nudzę.
Lubię Cię, bo jesteś jedną z nielicznych osób, która potrafi mnie rozbawić.

Rozpoczęcie Rozmowy Komplementami

Żeby dać dziewczynie komplement wystarczy, że ją zagadasz. Mówienie komplementów nie polega na tym, żeby coś powiedzieć i oczekiwać reakcji dziewczyny. Np. podchodzisz do ładniej dziewczyny, chwalisz jej urodę i czekasz jak ona zareaguje.
Ja nie mówię, że żadna dziewczyna się nie ucieszy na taki komplement, ale ja proponuje Ci zrobić to w trochę inny sposób. Jak np. widzisz ładną dziewczynę w barze podejdź do niej powiedź jej np. że ma ładne buty i jak gdyby nigdy nic zamów sobie piwo i udawaj, że nic sie nie stało. Jeśli coś odpowie, to wysłuchaj jej i pociągnij rozmowę, a jeśli nic nie powie, to najprawdopodobniej jest nieśmiała. Jeśli następnym razem podejdziesz do baru to podejdź i zagadaj w ten sposób, co tam słychać dziewczyno z fajnymi butami?

Inne przykłady:
Kiedy pierwszy raz Cię zobaczyłem, to nie do końca mi się spodobałaś. Ale teraz kiedy już Cię poznałem, to muszę przyznać, że jesteś nadzwyczajna.

Jeśli powiesz jej cos takiego, to ona wie, że
Masz jakieś swoje typy dziewczyn.
Lubisz ją nie tylko za to, ze jest ładna.
Nie podrywam Cię, ani nie będę Cię uwodził.
Jestem szczery.
Bardzo Cię lubię.

Ujmujesz to wszystko dosłownie w jednym zdaniu.

Podsumowanie:
1. Nie mów nieustannie kobiecie, że jest piękna ładna i wspaniała. To zły sposób dawania komplementów. W ten sposób pokazujesz jej, że jesteś gorszy i mówisz je tylko dlatego, żeby się podlizać.
2. Nie komplementuj tylko urody kobiety. Ona wie, że jest ładna, bo słyszała to już tysiące razy. Komplementuj różne rzeczy, które niekoniecznie są związane z jej urodą.
3. Mów komplementy, które na pierwszy rzut oka nie wyglądają jak komplement. Zawieraj w nich coś negatywnego, ale nie takiego, żeby mogło obrazić dziewczynę.
4. Dawaj dziewczynie komplementy, które mówią, że ją lubisz. Ale musisz pokazać, że lubisz ją dlatego, że ma w sobie coś wyjątkowego, a nie dlatego, że jest ładna.

Jeśli chcesz się dowiedzieć jak poderwać dziewczynę, która Ci się podoba, albo jak zacząć rozmowę z dziewczyną i umówić sie z nią na randkę, albo dostać od niej numer telefonu, to przejdź tutaj, aby dowiedzieć się czegoś wiecej:

ciekawa książka


Fatal error: Cannot assign by reference to overloaded object in /home/jakpoder/public_html/wp-content/themes/thesis_184/lib/classes/comments.php on line 183