Sztuka Uwodzenia Przez Internet, Czyli Jak Napisać Profil Randkowy

by Romek on May 16, 2012

uwodzenie przez internetCzy umiesz podrywać dziewczyny przez Internet? Czy uwodzenie przez internet różni się od podrywania w klubie, czy gdziekolwiek? Jeśli masz założony profil randkowy i nie udało Ci się jeszcze poderwać żadnej dziewczyny, to na pewno jesteś zawiedziony. Nie martw się, nie zostaniesz z tym problemem sam.

Nie jest chyba dla Ciebie tajemnicą, że w Internecie bardzo wielu facetów próbuje podrywać kobiety. Większość tych mężczyzn ma tak samo jak Ty. Próbują, ale im nie wychodzi.

Zastanawiałeś się dlaczego tak jest? Co się dzieje, że kobiety nie odpowiadają na Twoje wiadomości?

Prawda jest taka, że do jednej kobiety przez internet pisze ogromna ilość facetów.
Ja nie przesadzam, tych facetów naprawdę jest dużo, nawet bardzo.

Jeśli nie chcesz mi uwierzyć, to sam to sprawdź. Załóż sobie na portalu randkowym konto i wstaw tam zdjęcie bardzo atrakcyjnej kobiety. Zobaczysz jak wielu mężczyzn napisze do Ciebie wiadomości.

Taka atrakcyjna kobieta nie ma czasu na to, żeby odpisać każdemu facetowi, więc odpisuje tylko tym, którzy wzbudzili jej zainteresowanie i są dla niej atrakcyjni.

Musisz więc mieć taki profil na stronie internetowej, który będzie Cię wyróżniał od innych facetów. Nie jest to wcale takie trudne jak Ci się wydaje. Większość facetów nie wie jak powinien wyglądać profil randkowy. Najważniejsze w tym wszystkim jest to, żeby mieć dobrze napisany i zrobiony profil randkowy.
Kilka miesięcy temu udostępniłem swój profil randkowy użytkownikom listy VIP. Wiele osób przegapiło to i do dzisiaj piszą do mnie maile, żebym zrobił to ponownie. Oni zupełnie nie wiedzą jak go zrobić i jak uwodzić przez internet.

Długo sie nad tym zastanawiałem i doszedłem do wniosku, że udostępnię go na swoim blogu.

Dzięki temu profilowi spotkałem bardzo wiele dziewczyn, bardzo atrakcyjnych, których pewnie nie miałbym okazji poznać w realu.

4 Darmowe Raporty O Wartości 39 Zł
Pobierz Raporty Zanim Znikną!
We hate spam just as much as you

Jeśli nie chcesz mi uwierzyć w skuteczność tego profilu, to wklej go do siebie i zobacz jak wiele kobiet będzie pisała do Ciebie wiadomości.

Gotowy Profil Randkowy Do Wklejenia Na Swoje Konto

„ Nigdy nie przepuszczam w drzwiach kobiet, czasami je tylko popycham, żeby przewróciły się na progu, przez co mam ubaw do końca dnia. Jestem bardzo leniwy dlatego chcę żebyś codziennie mi gotowała obiadki a wieczorami robiła mi czułe masaże. Nie lubię po sobie sprzątać, więc będzie to zajęcie dla Ciebie. Kiedy kończę jeść jedzenie jest dosłownie wszędzie na moim ubraniu, na podłodze… Ale nie martw się to nie jest jeszcze najgorszy problem.

Jak już wspominałem na lubię po sobie sprzątać, więc oczekuję że będzie robiła to za mnie mając przy tym bardzo zadowoloną minę. Nie piorę swoich rzeczy, więc to też będziesz musiała za mnie robić. Ale to nie wszystko oprócz tego, że musisz po mnie sprzątać gotować i prać, to musisz być też dla mnie miła i wszystkie rzeczy robić ze szczęściem na twarzy, bez żadnego marudzenia.

Musisz czerpać przyjemność z tego, że robisz po mnie tyle czynności. Musisz wręcz tryskać szczęściem z tego powodu. To musi być Twoje marzenie, musisz tego tak pragnąć jak tego, żeby twój facet wiedział jaka jest skuteczna forma sztuki uwodzenia dla Ciebie.

Nie jestem romantyczny, ani specjalnie miły i zawsze oczekuje sensacji i zaangażowania ze strony kobiety na pierwszej randce. A po wszystkim nie mam zamiaru zapraszać Cię do siebie na upojną noc!! Zapomnij !! Będziemy kochać się u Ciebie, przecież nie musisz wiedzieć, gdzie mieszkam, do niczego nie jest Ci ta wiedza potrzebna.

Kiedy zastanawiałem się jak napisać ten profil koleżanki podpowiedziały mi, że musi on zawierać kilka szczegółów. Podobno są one bardzo ważne i istotne. Miały na myśli:

1. Moje hobby
2. Moje życiowe osiągnięcia
3. Coś o sobie i coś co mnie wyróżnia spośród innych mężczyzn
4. Co mogę zaoferować kobiecie.

Jesteś gotowa, żeby się tego wszystkiego dowiedzieć?

To dobrze, zaczynam..

Nie mam żadnego szczególnego hobby poza tym, że uwielbiam leżeć na kanapie i oglądać telewizje od rana do nocy. Moim życiowym osiągnięciem będzie to, że znajdę atrakcyjną kobietę, która będzie mnie kochała za to, że po mnie sprząta, gotuje i troszczy się o mnie.
Ważne jest, żeby nie była o mnie zazdrosna, bo ja zawsze muszę mieć jakąś kobietę na boku.
Uważam, że bycie szczerym wobec kobiety jest bardzo ważne, więc nie zamierzam ukrywać przed moją dziewczyną żadnych moich kochanek.

Pewnie zastanawiasz się, co mnie wyróżnia od innych. Kompletnie nic!

Co mogę Ci zaoferować. Na pewno długie orgazmy, ale tylko i wyłącznie pod warunkiem, że wcześniej ugotowałaś obiad, który mi smakował, a wieczorem zrobiłaś mi dobry masaż, który zachęcił mnie do kochania się z Tobą.

Nie chce wypisywać nic więcej o sobie, bo słyszałem, że kobiety nie lubią, kiedy facet się tak chwali i przesadnie popisuje.

No dobra dziewczyny możecie pisać do mnie wiadomości, ale tylko pod warunkiem, że jesteście bardzo ładne i atrakcyjne. Inaczej nawet nie czytajcie mojego profilu, bo ja naprawdę jestem bardzo wybredny w wyborze dziewczyny. Na pewno też nie zainteresuje się kobietami, które za dużo piją i nadmiernie kontrolują swoich facetów.

Sztuka uwodzenia kobiet, to taka umiejętność, której może się nauczyć każdy. Bez wyjątków, nie jest to wcale takie trudne. Jeśli nie czytałeś jeszcze mojego raportu 10 zabójczych błędów, które najczęściej popełniasz z kobietami, to zrób to jak najszybciej. Przecież wiesz, że nie jesteś jedyną osobą, która czyta ten artykuł.

Im większa liczba facetów wklei ten profil do siebie tym większa szansa, że kobieta, do której piszesz już go przeczytała.

Randki przez internet są bardzo fajne i proste. Przecież tu jest tysiące pięknych i atrakcyjnych kobiet, które tylko czekają aż ktoś się do nich odezwie i umówi się z nimi. Niektóre z nich uwielbiają nawet jak facet zna i stosuje na nich sztukę uwodzenia kobiet.

Są pewni mężczyźni, którzy wyróżniają się od reszty i nie chodzi mi tu wcale o wygląd zewnętrzny.

Mówię o takim mężczyźnie, który jest bardzo wyjątkowy i o którym piękna i atrakcyjna kobieta długo nie może zapomnieć.

Mam teraz do Ciebie pytanie ?

Czy chciałbyś być właśnie takim facetem. Znającym sztukę uwodzenia kobiet i cieszącym się ogromnym powodzeniem. ?

Czy chciałbyś umieć przyciągnąć do siebie każdą kobietę, która odezwie się do Ciebie w internecie ?

Czy chcesz być tylko jednym z tysięcy facetów, którym mało kiedy kobiety odpisują na portalach randkowych ?

Jeśli chcesz wiedzieć jak zdobywać kobiety, jak otrzymywać od każdej kobiety odpowiedź na wysłaną przez Ciebie wiadomość, i jak stać się rozrywanym przez kobiety, to, przeczytaj i ściągnij moją książkę: Jak Poderwać Dziewczynę.

To już czas, żeby umawiać się z pięknymi kobietami a nie się za nimi oglądać.

książka o uwodzeniu


Fatal error: Cannot assign by reference to overloaded object in /home/jakpoder/public_html/wp-content/themes/thesis_184/lib/classes/comments.php on line 183