Zaskakująca Prawda O Tym, Co Przyciąga Kobiety

by Romek on May 16, 2012

facet zagaduje do dziewczynyChciałbym porozmawiać o czymś, co wielu osobom trudno zrozumieć. To pojęcie rozumie niemal każdy, ale ze względu na nielogiczność i sprzeczność z intuicją  jest mylone z czymś zupełnie innym. Mam na myśli to, co przyciąga kobiety.

To czym chcę się teraz z Tobą podzielić poznawałem przez wiele lat … A tak naprawdę niepotrzebnie, bo miałem to na wyciągnięcie ręki. Kiedy po raz pierwszy zdecydowałem się na wprowadzenie do swojego życia kobiet i randek zrobiłem to, tak jak każdy facet … Zacząłem o tym dużo czytać i pytałem o wszystko kogo tylko się dało.

Dużo czasu spędziłem też na studiowaniu psychologii i zachowań ludzi, ponieważ bardzo mnie to interesowało, pomyślałem sobie, że jeśli poznam ludzkie reakcje, to będzie mi łatwiej, bo posiądę wiedze, o której wiele osób nie ma pojęcia.
Uważałem się za osobę sprytną. Wydawało mi się, że moi rywale nie zorientują się tak szybko o jaką wiedzę jestem bogatszy.

Okazało się, że byłem w błędzie i poniosłem porażkę.

Później dowiedziałem się, że najtrudniejsze było dopiero przede mną. Zupełnie nie radziłem sobie z rozwiązywaniem nielogicznych problemów w racjonalny sposób!

Teraz już wiem, że atrakcja działa wbrew zasadom logiki. To było właśnie to, coś czego mi przez cały czas brakowało … Jej zasady funkcjonowania naprawdę wydają się bezsensowne i beznadziejne. Wystarczy, że zaakceptujesz, że atrakcja jest nielogiczna. Wtedy Twój rozumiem nie będzie się buntował przed robieniem rzeczy niezgodnych z jego zasadami.

Teraz mogę osiągnąć wszystko, wystarczy tylko, że tego zapragnę (pamiętaj, że wcześniej nie miałem pojęcia, że napiszę książkę, która będzie pomagała innym) Jak już to wiesz, to zabierzmy się do roboty.

Wcześniej wszystkie rzeczy, które robiłem zgodnie z logiką obracały się przeciwko mnie i dawały zupełnie odwrotny efekt.

Moim największym błędem było myślenie, że atrakcja u kobiet działa tak samo jak u mężczyzn.

4 Darmowe Raporty O Wartości 39 Zł
Pobierz Raporty Zanim Znikną!
We hate spam just as much as you

Robiłem Wszystko, Żeby Być Miłym I Fajnym Facetem, Ale Kobiety Po Prostu Reagowały Zupełnie Odwrotnie Niż Się Tego Spodziewałem

Wydawało mi się, że kobiety będą mną zainteresowane, bo przyciągnę je spojrzeniem i słodkim słówkiem. Przyznaj się, ze Ty też myślisz teraz podobnie.

Oczywiście starałem się również ładnie i schludnie wyglądać oraz zachowywać się tak, żeby być najmilszym i najgrzeczniejszym facetem w mieście. I codziennie doświadczałem samych skrajności. Robiłem wszystko, żeby kobiety mnie akceptowały, a spotykałem się z wrednością i manipulacją. Ale tak naprawdę wszystko to co robiłem nie pomagało, więc doszedłem do wniosku, że:

nie wolno być zbyt miłym i atrakcyjnym, bo to nie daje żadnych efektów. Jak sam widzisz, to stwierdzenie zaczyna kłócić sie z logiką, ale nie przejmuj się tym na razie.

Wcześniej robiłem wszystko, co tylko przyszło mi do głowy, żeby kobiety uważały mnie za miłego i atrakcyjnego faceta … tylko, że one nie reagowały tak jak chciałem, w ogóle nie pociągałem ich seksualnie

Wtedy pomyślałem, że gdzieś muszę popełniać błąd skoro ciągle mi nie wychodzi.

Cóż na szczęście jestem taki, że nie poddaje sie zbyt łatwo.

Długo nad tym siedziałem, aż w końcu wymyśliłem coś, co zmieniło całe moje życie …

Na początku zaprzyjaźniłem się z facetami, którzy mieli powodzenie u dziewczyn. Obserwowałem ich i pytałem o rzeczy, których nie rozumiałem.

Jak teraz o tym myślę, to wydaje mi się, że wcale tak dużo nie zmieniłem w swoim życiu.

Ale tak naprawdę różnica jest ogromna.

Nauczyłem się od nich, że:

Mężczyzn bardziej pociąga wygląd fizyczny w kobietach, a kobiety cechy charakteru, zachowanie i uczucia.

Każdy facet na pewno obejrzy się za młodą i zgrabną dziewczyną. Jak sam wiesz, to dzieje się natychmiast i bez twojej wiedzy. Tak po prosty samo z siebie.

Natomiast kobiety są bardziej zainteresowane intelektem i sposobem w jaki się przy nich zachowujesz. To czy potrafisz mówić o swoich uczuciach czy nie.

Zastanów się na tym chwilę.

Mężczyźni są zainteresowani tym, co widzą. Kobiety natomiast najbardziej pociąga to, czego nie można zobaczyć.

Zastanawiasz się pewnie, czy wygląd fizyczny, pieniądze, ubrania, wzrost, czy wiek mają jakiekolwiek znaczenie?

Oczywiście, że mają.

Ale nie są aż tak ważne, jak Ci się to wydaje.

Podsumowując …

Atrakcja działa różnie u mężczyzn i u kobiet.

Facetów pociąga głównie wygląd zewnętrzny dziewczyny, natomiast panie są bardziej zainteresowane osobowością i charakterem.

Kobiety nie podejmują decyzji zgodnie z zasadami logiki. One kierują się najpierw uczuciami, a dopiero później zaczynają się zastanawiać nad tym, co zrobiły.

Atrakcja nie jest wyborem!

To właśnie dlatego niektórzy faceci przyciągają kobiety od zawsze a inni mają z tym problem … to właśnie dlatego możesz zmienić swoje powodzenie i sprawić, że będziesz rozchwytywany przez kobiety.

Chciałbym Ci powiedzieć wiele więcej o tym jak tworzyć atrakcję u kobiet – jeśli chcesz to możesz wszystko wyczytać z mojej książki poświeconej uwodzeniu dziewczyn. Dowiesz się jak powinieneś rozmawiać z kobietami i jak się zachowywać, żeby uważały Cię za kogoś atrakcyjnego … powiem Ci także, co zrobić, żeby stać się dla kobiety kimś więcej niż tylko przyjacielem.

Aby uzyskać więcej informacji, kliknij w link poniżej:

ebook


Fatal error: Cannot assign by reference to overloaded object in /home/jakpoder/public_html/wp-content/themes/thesis_184/lib/classes/comments.php on line 183