Polityka Prywatności

Autor strony  zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w polityce prywatności. Każdą osobę zapisaną na niniejszą listę i użytkowników serwisów należących do Romka obowiązuje aktualna Polityka Prywatności znajdująca się na stronie:

http://www.jakpoderwacdziewczyne.net/

Dane osobowe jak Imię oraz adres Email są potrzebne w celach kontaktowych lub przesłania niezbędnych informacji. Twoje dane NIGDY nie zostaną sprzedane w celach komercyjnych.

Zapisując się na mój newsletter musisz być świadomym, że możesz otrzymywać niezapowiedziane wiadomości. Zapisując się, wyrażasz zgodę na przyjmowanie niezapowiedzianych wiadomości i nie masz prawa się nikomu skarżyć.

W każdej chwili możesz wypisać się z listy. Każdy email na link wypisujący a znajdziesz go na samym końcu. Wystarczy że klikniesz w ten link i zostaniesz wypisany.

Jeśli nie zgadzasz się z polityką prywatności, proszę nie odwiedzaj mojej strony.

Wyłączenie Odpowiedzialności

Dokładam wszelkich starań w celu zapewnienia aktualności i wysokiej jakości materiałów i wiadomości prezentowanych na serwisie.

Wszelkie informacje podane na mojej stronie zostały wcześniej dokładnie sprawdzone, jednak nie jestem w stanie zagwarantować, że w jakiś sposób nie wpłyną one negatywnie na Twoją sytuację.

Wszystkie informacje, które możesz znaleźć w moich raportach, newsletterach czy artykułach, mają charakter rozrywkowy. Nie powinieneś ich brać za profesjonalne porady. Jeśli masz jakiekolwiek pytania to pisz korzystając z formularza kontaktowego. Kliknij tutaj